January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

विश्व वातावरण दिवसको अवसरमा सुनसरीको रामधुनीको युवा समुहद्वारा बृक्षरोपण

१३ साउन,सुनसरी । विश्व वातावरण दिवस २०२० को अवसरमा सुनसरी जिल्लाको रामधुनी, ७ को युवा समुहले बृक्षरोपण तथा सरसफाइ कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

प्रदेश नम्बर १ को सुनसरी जिल्लामा पर्ने यो समुहले रामुधानीमा रहेको मन्दिरको सरसफाई गर्नुका साथ मन्दिर परिसर वरिपरि र उजाड जमिनमा बृक्षरोपण पनि गरेको हो । समुहका अध्यक्ष अमन कुमार चौधरीको अध्यक्षतामा आयोजना भएको कार्यक्रममा स्थानिय युवा तथा बुद्धिजीवीहरुको उल्लेख्य सहभागिता भएको थियो ।

आजको कार्यक्रममा मात्रै करिव २ हजार भन्दा बढी बिरुवा रोपिएको अध्यक्ष अमन कुमार चौधरीले हिमाल न्युजलाई जानकारी गराउनु भयो । सामाजिक सचेतना र सेवा भावले खोलिएको यश सस्थाले थुप्रै सामाजिक कार्यहरु गरिरहेको र यसलाई आगामी दिनहरुमा पनि निरन्तरता दिदै जाने समुहका अध्यक्ष अमन कुमार चौधरीले बताउनु भएको छ ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?