January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

प्रबिन र निर्मलाको “नहासी नबोली”

दाङ, गायक प्रविन बेड्वाल र गायिका निराकर निर्मला केसीको स्वरमा समावेश नहासी नबोली बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ ।

सुरज केसीको शब्द रहेको गीतमा सुरज केसीकै संगीत छ । यो गीतको भिडियोमा सारीका केसी र निशान्त केसीको अभिनय देख्न सकिन्छ । भिडियोमा सारीका र निशान्तलाई रोमान्टिक तरिकाले प्रस्तुत गरिएको छ ।

निश्चल केसी निर्माता रहेको गीतको भिडियोलाई कपिल लामाले निर्देशन गरेका हुन् । भिडियोमा बिपिन क्षेत्रीको छायांकन, नबिन घर्तिमगरको सम्पादन छ । सुरज केसी अफिसीयल युट्युवमा राखिएको गित अहिले सामाजिक सञ्जाल टिकटकमा निकै चर्चित भैरहेको छ ।

लिकं ः https://www.youtube.com/watch?v=B09Gpe2OTdY

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?