December 5, 2021

Himal News

Nepali News Portal

पार्टी सम्पर्क कार्यालय उद्घाटन

तुलसीपुर,कार्तिक ३० – नेकपा माओवादी केन्द्र तुलसीपुर वडा नं ८ ले पार्टी सम्पर्क कार्यालय उद्घाटन गरेको छ ।

पार्टी वडा अध्यक्ष बिरबहादुर वलीको अध्यक्षता तथा नेकपा माओवादी केन्द्र तुलसीपुरका इन्चार्ज रामबहादुर दहितको प्रमुख आतिथ्यतामा पार्टी सम्पर्क कार्यालय तुलसीपुर ८ दोघरे नयाँ बस्ती चोकमा उद्घाटन गरिएको हो ।

उद्घाटन सत्रलाई सम्बोधन गर्दै प्रमुख अतिथि दहितले वडा अधिबेशनको तयारी तिब्र पार्न निर्देशन दिनुभयो ।

कार्यक्रमलाई जिल्ला सदस्य चित्रबहादुर खड्का अनुपम, अखिल नेपाल शिक्षक संगठनका केन्द्रिय महासचिव निमबहादुर केसी, बुद्धिजीवी खगेस्वर भण्डारी लगायतकाले संबोधन गर्नु भएको थियो ।

निवर्तमान अध्यक्ष यमप्रसाद सुबेदीको स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको कार्यक्रमको सहजीकरण वडा सचीव जीवन केसीले गर्नुभएको थियो ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्