January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

मनकामना स्वावलम्बी समुहद्वारा मन्दिर परिसर सरसफाइ

दाङ । बबई कृषि तथा पशु उद्यमशीलता विकास परियोजना अन्तर्गत गठन भएको बबई ६ खिलतपुरको मनकामना स्वावलम्बी समुहले,दाङको चिसापानीमा रहेको मन्दिर परिसर सरसफाइ गरेको छ । समुहको अध्यक्ष निर्मला पौडेलको अध्यक्षता तथा समुहहका सबै दिदिबहिनीहरु,वडा नम्बर ६ का वडा अध्यक्ष राम बहादुर डाङी,परियोजना संयोजक हिमाल खडका,सामुदायिक सहजकर्ता दिपक परियार,चम्फा वली लगायतको उपस्थितिमा कार्यक्रम सम्पन गरिएको थियो ।

सरसफाइ कार्यक्रम पछि आफ्ना भनाईहरु राख्ने क्रममा बबई गाउँपालिका वडा नम्बर ६ का अध्यक्ष राम बहादुर डाङ्गिले परियोजना र परियोजना मार्फत दिईने आधारशीला तालिमले दिदिबहिनीहरुमा आएको व्यबहारीक र सामाजिक परिवर्तन तथा समुदायमा सहकार्य र एकताको भावना पैदा भएको  देख्दा आफू निकै खुशी भएको धारणा व्यक्त गर्दै समुहले गरेको यो सराहनीय कार्यको खुलरे तारिफ गर्नु भएको थियो । त्यस्तै कार्यक्रममा आफ्नो भनाई हरु राख्दै परियोजनाका संयोजक हिमाल खडकाले आफुहरुले दिएको तालिम पश्चात् दिदिबहिनीहरुमा आएको यो परिवर्तन बाट आफुहरु निकै खुसी भएको र यस्ता सामुहिक र सामाजिक कार्यहरूमा महिलाहरु पनि अग्रसर हुनुपर्ने धारणा व्यक्त गर्नुभएको थियो ।

त्यस्तै आफ्ना भनाई राख्ने क्रममा समुहका दिदिबहिनीहरुले परियोजनाले आफुहरुलाई विभिन्न ब्यबहारिक कुराहरुका साथै व्यवसायीक कराहरु पनि सिकाएको र हामिले नगरे कसले गर्छ भन्ने भावना जगाएकोले आफुहरु स्वतस्फूर्त रुपमा यो सामुहिक कार्यमा जुटेको र आगामी दिनहरुमा अझै राम्रो कार्यहरु गर्ने  भनाई राख्नुभएको थियो  ।

कार्यक्रम  समुहका अध्यक्ष निर्मला पौडेलको अध्यक्षतामा सप्पन्न भएको थियो ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?