January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

सभ्यता एकेडेमीद्वारा थारमारे बजारमा सरसफाई सम्पन्न

हिमाल न्युज संबाददाता चतै १, सल्यान
सभ्यता एकेडेमी थारमारे सल्यानले बागचौर नगरपालिकाको व्यापारिक तथा शैक्षिककेन्द्र थारमारे बजार क्षेत्रमा सरसफाइ अभियान सम्पन्न गरेको छ ।

विद्यार्थीहरूमा किताबी ज्ञान मात्र नभएर संस्कारी, स्वाभिमानी, आफू र आफूबस्ने क्षेत्र वरपर सफा राख्नुपर्छ भन्ने भावनाको विकास गर्न र समाजप्रतिको उत्तरदायित्व बोधको विकास गराउन अभियान सञ्चालन गरिएको शिक्षक खुमराज न्यौपानेले जानकारि दिए ।

सरसफाइ कार्यक्रमलाई स्थानीय बजारबासी, व्यापारी वर्गले सकारात्मक प्रतिक्रिया दिएका थिए । साथै कार्यक्रमलाई निरन्तरता दिन अनुराध पनि गरेका थिए । विद्यार्थी पनि सरसफाइ अभियान समापन पछि आफुलाई खुशी महशुस भएको र आफ्नो घर वरपर राख्नुपर्छ भन्ने बोध अझ गहिरो रूपमा भएको प्रतिक्रिया दिएका थिए ।
विद्यालयका प्रिन्सिपल, शिक्षक र बिद्याथीको सयतामा सरसफाइ अभियान सञ्चालन गरिएको थियो ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?