July 1, 2022

Himal News

Nepali News Portal

साहित्यिक चौतारी नेपालकाे आयाेजनामा शुभकामना आदानप्रदानसँगै रचना वाचन कार्यक्रम सम्पन्न

रामप्रसाद सुवेदी ।
दाङ चैत ३० गते । साहित्यिक चौतारी नेपालकाे आयाेजनामा शुभकामना आदानप्रदानसँगै रचना वाचन कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ। साहित्यिक चौतारी नेपाल केन्द्रिय अध्यक्ष गीता भण्डारीकाे सभापतित्व,नेपाल प्रज्ञा- प्रतिष्ठानका सदस्य सचिव एवं दर्शन शास्त्र विभागका प्रमुख, जगत्‌प्रसाद उपाध्यायकाे प्रमुख आतिथ्यता एवम् विश्व नेपाली साहित्य महासंघका अध्यक्ष सुरेन्द्र लिम्बू परदेशी र गायिका कविता आलेकाे विशिष्ट आतिथ्यतामा भर्चुअल माध्यमबाट कार्यक्रम सम्पन्न भएको हाे ।

साहित्यिक चौतारी नेपालकाे गीतबाट सुरु भएको कार्यक्रममा इन्जिनियरिङ साहित्य सञ्जालकाल अध्यक्ष सागर अधिकारी, झरना साहित्यिक परिवारका अध्यक्ष, दीपक गौतम,वरिष्ठ साहित्यकार कलानिधि दाहाल, साधना साहित्य मञ्चका अध्यक्ष असन्तुष्ट जलन लगायतकाले शुभकामना मन्तव्य राख्नुभएकाे थियाे । कार्यक्रममा साहित्यिक चाैतारी नेपालका ३३ वटा शाखा,उपशाखा अनि ईकाई कमिटीका अध्यक्ष र सचिवकाे सहभागिता रहेको थियाे ।

कार्यक्रममा नयाँ वर्ष विशेष रचना वाचनसँगै शुभकामना आदानप्रदान गरिएको थियाे । साहित्यिक चौतारी नेपालका महासचिव रामप्रसाद सुवेदीले धन्यवाद ज्ञापन गरेको कार्यक्रमकाे सहजीकरण सचिव राेशन तिमल्सिनाले गर्नुभएको थियाे ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्