July 1, 2022

Himal News

Nepali News Portal

नेकपा एमाले बबईको अध्यक्षमा टंकराज विश्वकर्मा

दाङ । नेकपा एमालेको बबई कमिटिको अध्यक्षमा टंकराज विश्वकर्मालाई चयन गरिएको छ । आज बसेको नेकपा एमाले बबई सचिवालय कमिटी को बैठकले यस अघिका पार्टी अध्यक्ष जित बहादुर वलीलाई  कारबाही गरि विश्वकर्मालाई अध्यक्षमा चयन गर्ने निर्णय गरेको हो । निवर्तमान अध्यक्ष वलीले स्थानीय तह निर्वाचनमा वडा अध्यक्षको टिकट नपाएपछी पार्टी परित्याग गरि नेकपा एकीकृत समाजवादीमा गएको घोषणा गरे लगत्तै  एमालेले उनलाई कारबाही पनि गरेको छ ।

त्यस्तै बैठकले टंकराज विश्वकर्माको संयोजकत्वमा चुनाव प्रचार कमिटी गठन गरेको छ भने भोलीदेखी नै सम्पुर्ण वडाहरुमा बैठक बसि चुनावी गतिविधिहरु संचालन गर्ने निर्णय पनि गरेको छ ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्