July 1, 2022

Himal News

Nepali News Portal

नेकपा एमाले बबईद्वारा घर दैलाे अभियानलाई तिब्रता

रामप्रसाद सुवेदी।
हापुरे बैशाख १८ गते । नेकपा एमाले बबई गाउँ कमिटीले आसन्न स्थानिय तह निर्वाचनलाई लक्षित गरेर घर दैलाे अभियानलाई त्रिब्रता पारेका छन्। नेकपा एमालेका तर्फबाट गाउँपालिका अध्यक्ष पदका उमेद्वार भुबनेश्वर पाैडेल उपाध्यक्ष पदिकि उमेदवार सावित्री बिश्वकर्मा सात वटै वडाका वडाअध्यक्ष सहित ५ अै जनाकाे टाेली जनताकाे घरदैलोमै पुगेर मत मागेका हुन् ।घरदैलोमा नेकपा एमालेमा आस्था राख्नेहरुकाे उत्साहजनक सहभागीता रहेको थियाे ।

यसैबीच नेकपा एमाले बबई गाउँपालिका वडा नम्बर ५ ले वडाका विभिन्न स्थानमा घरदैलो गरेकाे छ। वडाकाे धन्खन्नेबाट सुरु भएको घर दैलाे अभियान पुर्वहापुरे, हापुरे बजार डुम्रीगैरा,पदमपुरका सबै क्षेत्रमा मतदाताकाे घरघरमा पुगेर मत माग्दै वडा नम्बर ५ काे वडा कार्यालय परिसरमा आएर काेण सभामा परिणत भएको थियाे ।

घर दैलाे अभियानमा नेकपा एमालेका तर्फबाट गाउँपालिका अध्यक्ष पदका उमेद्वार भुबनेश्वर पाैडेल उपाध्यक्ष पदिकि उमेदवार सावित्री बिश्वकर्मा वडा अध्यक्ष पदका उमेदवार धनसिंङ खत्री, खुला सदस्य पदका उम्मेदवारहरु रुद्र सिङ गाहा मगर, भिम बहादुर खड्का महिला सदस्य पदकि उमेदवार नाेखि डाँगी र दलित महिला सदस्य पदकि उमेदवार साबित्रा सुनारले सबै क्षेत्रमा मतदाताकाे घरघरमा पुगेर मत मागेका थिए। घरदैलो अभियान निरन्तर चल्ने बताईएकाे छ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्