January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

थर्कोटलाई देशमै चिनाउछौं : कोमल वली

तुलसीपुर । दाङ निर्वाचन क्षेत्र नम्बर ३ मा एमालेका प्रतीनिधिसभा सदस्यका उम्मेदवार कोमल वलीले जनताका आधारभुत आवस्यकता पुरा गर्ने बताएका छिन । आज तुलसीपुर उपमहानगरपालीका वडा नम्बर ३ को थर्कोटमा भएको चुनावी सभालाई सम्बोधन गर्दै उनले यस्तो बताएकी हुन । आफु पश्चिम क्षेत्रको विकास गर्ने उदेश्यले निर्वाचनमा होमिएको हुदा मतदान गर्न अपिल गरेकि हुन ।

यहाँका जनताको समस्याबारे जानकार रहेकोले निर्वाचित भएको बर्ष दिनमै परीवर्तन आउने गरि विकास गर्ने प्रतिबद्धता जनाएकि थिईन । उनले थर्कोट आफैमा महत्व बोकेको क्षेत्र भएकोले यसलाई देशमै चिनाउन पहल थाल्ने बताएकि थिईन ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?