January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

तुलसीपुर ९ मा एमालेको घरदैलो

तुलसीपुर । नेकपा एमालेले आज विहान तुलसीपुरका विभिन्न वडामा घरदैलो कार्यक्रम गरेको छ । वडा नम्बर ९ को घरलैलोमा निर्वाचन क्षेत्र ३ का प्रतिनिधिसभाका उम्मेदवार कोमल वली र प्रदेश सभाका उम्मेदवार घनश्याम पाण्डेले मतादाताका समस्या बुझ्दै मत मागेका छन । त्यस अवसरमा मतदाताले यस क्षेत्रमा निर्वाचन जितेकाबाट कुनै खालको परीवर्तन नभएकोमा गुनासो गरेका थिए ।

यसपटक भने प्रतिनिधि सभा र प्रदेश सभामा नँया अनुहारलाई जिताउन लागिपरेको भन्दै उम्मेदवारलाई शुभकामना ब्यक्त गरेका थिए । मतदाता संगको भेटमा प्रदेश सभाका उम्मेदवार घनश्याम पाण्डेले जनताले परीवर्तनको महशुस हुने गरि काम गर्ने प्रतिबद्धता जनाएका थिए । उनले सुखी नेपाली र समृद्ध नेपालको परीकल्पना एमालेले गरेको हुदा जनताको भविष्य सुर्य चिन्हमा रहेको बताएका थिए ।

वडा नम्बरको पुल्चोकबाट सुरु भएको घरदैलो कार्यक्रम मिलन चोकमा पुगेर सभामा परीणत हुने नगर सचिव रुप बहादुर खत्रिले जानकारी दिए ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?