January 29, 2023

Himal News

Nepali News Portal

पढ्नको लागी बाहिरी जिल्ला जाने बाध्यता अन्त्य गरेकाछौं- घनश्याम पाण्डे

तुलसीपुर । दाङ्ग क्षेत्र नम्बर ३ क मा एमालेबाट प्रदेश सभा सदस्यका उम्मेदवार घनश्याम पाण्डेले पढ्नको लागी बाहिर जिल्ला जानुपर्ने बाध्यताको अन्त्य गरेको बताएका छन । तुलसीपुर उपमहानगरपालीका वडा नम्बर ७ को पर्सेनीमा आज भएको चुनावि भेलालाई सम्बोधन गर्दै उनले यस्तो बताएका हुन । ‘कुनै बेला पढ्नका लागी पाल्पा चितवन काठमाण्डौं जाने बाध्यता थियो, तर आज हामिले अन्त्य गरेका छौ’ – पाण्डेले भने । ‘तुलसीपुरको गौरवका रुपमा रहेको मेट्रो कलेज स्थापनाले गरिव तथा विपन्न बर्गको समेत पढ्ने सपना पुरा भएको छ’ । आफु स्थानिय निर्वाचनमा विजयी हुदा तुलसीपुरलाई शैक्षिक हबका रुपमा विकास गर्ने उद्देश्य अनुरुप स्थापना भएको कलेजमा आज टाढा टाढाबाट विद्यार्थीहरु आएर अध्ययन गरेको उनले बताएका छन ।

उनले तुलसीपुरका छात्रालाई निशुल्क प्राविधिक शिक्षा भन्ने कार्यक्रमले समेत प्रभावकारी रहेको बताए । पढ्ने ईच्छा छ, तर पैसा छैन यो समस्यालाई बुझेर सुरुवात गरेको कार्यक्रमबाट सयौं किशोरी विभिन्न विद्यालयमा निशुल्क अध्ययन गरेको समेत उनले बताए ।

"हिमाल न्युज डट कम "

हामी तपाईंहरु माझ सत्य,यथार्थपरक र ताजा समाचार पस्कने हेतुका साथ आएका छौं । हाम्रा सम्पूर्ण प्रकाशनहरुलाई हेरेर हामीलाई प्रतिकृया दिनुहोल । साथै तपाईंहरुको वरपर कुनै गतिबिधी भईरहेको छ जुन समाचार बन्न योग्य छ,त्यस्ता बिषयबस्तुलाई हाम्रो फेसबूक पेजमा म्यासेज गरेर अथवा हाम्रो ईमेल ठेगाना  [Email :[email protected] ] मा पठाउन सक्नुहुनेछ । जसलाई हामी हाम्रो अनलाइन पत्रीकाबाट प्रकाशन गर्नेछौ । हाम्रो युट्युव च्यानल हिमाल न्युज र हाम्रो अफिसियल फेसबूक पेजमा जोडीएर हाम्रा सामाग्रीहरुलाई हेर्न र पढ्न सक्नुहुनेछ । हामी सदैव हजुरहरुको साथमै रहने छौं ।

     
प्रतिक्रिया दिनुहोस्

तपाईले छुटाउनु भयो की ?